wtorek, 11 września 2012

Zawsze piękne zakończenie...

Dziś w  moim domu działy się przedziwne rzeczy..:)Kilka kamer, aparatów...moja kuchnia i dom przypominały jeden wielki plan filmowy. Nigdy nie przypuszczałam, że w moim domu będzie mieć miejsce takie wydarzenie. Na początku było trochę stresu, nerwów,ale z każdą minutą było coraz fajniej. A ostatnie godziny to już naprawdę świetna zabawa i przemiła atmosfera.


Pierwsza część- była to  prezentacja przeprowadzona przez eksperta marki Bosch dotycząca funkcji oraz prawidłowego wykorzystania piekarnika oraz płyty indukcyjnej. Wielkie podziękowania dla Pana Sławomira Zawadzkiego za ciekawą prezentację cenne rady i wskazówki, które na pewno pomogą mi bardziej efektywnie korzystać ze sprzętu:)

Kolejna część dotyczyła pielęgnacji urządzeń- ekspertka marki Cif  Pani Agnieszka Śliwa- podpowiedziała jak pielęgnować zarówno płytę i piekarnik jak i pozostałe urządzenia w kuchni.

Cały dzień był pełen wrażeń i dla mnie stanowił niesamowitą przygodę.. Czasem nie trzeba wyruszać z domu aby poznać coś nowego i spróbować czegoś czego się nigdy wcześniej nie robiło))Dziękuję za tą możliwość.

Na zakończenie, otrzymałam dodatkowo robot kuchenny-już się z nim bardzo  zaprzyjaźniłam i wkrótce (pewnie jutro:) zaczynam razem pracować, odkrywając nowe kulinarne szlaki.

 Jeszcze raz serdecznie dziękuję marce Bosch i Cif za wspaniałe nagrody oraz za dzisiejszy dzień.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników- zarówno tych którzy pojawili się u mnie dziś w domu jak i  osoby zajmujące się organizacją konkursu,m.in. Paniom z którymi ostatnio tak intensywnie mailowałam, panu który zajmował się montażem sprzętu oraz sponsorom.Wszystkim i każdemu z osobna wielkie, wielkie dzięki:))

A Was wszystkich  zachęcam do udziału w konkursie Zawsze piękne zakończenie - kolejna edycja konkursu już za niecały miesiąc.

 Na koniec...czekało jeszcze coś słodkiego ..moje słodkie :"zawsze piękne zakończenie"...a teraz muszę wreszcie odespać..pa.

1 komentarz:

  1. Dziękuję za ten post :) Czasem w naszym życiu zdarzają się rzeczy, których byśmy się w życiu nie spodziewali :) Gratuluję wygranej :) Pozdrawiam - już biegnę na Pani fanpage na FB :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za zajrzenie na mojego bloga.Mam nadzieję, że znalazłaś/eś to czego szukałeś. Będzie mi miło jeśli pozostawisz komentarz. Jeśli chcesz zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku- https://www.facebook.com/KuchniaMarlenity?ref=hl . Pozdrawiam Marlena