środa, 5 września 2012

Versatile Blogger AwardKilka dni temu zostałam zaproszona do zabawy Versatile Blogger przez  Paulę. Bardzo mi miło i serdecznie dziękuję:)).

ZASADY zabawy;

1. Nominować 15 blogów do wyróżnienia :


1. http://psotypsotki.blogspot.com/
8. http://kulinarnapiniata.blogspot.com/
9. http://gotowaniecieszy.blox.pl/
10. http://ko-ko-ko.blogspot.com/
11.http://psotypsotki.blogspot.com/
12. http://www.dziecijedza.com/
13. http://podrozewkonfiturze.blogspot.com/
14.http://surnostables.blogspot.com/
15. http://dusiowa-kuchnia.blogspot.com/


skoro 15 to piętnaście, ale dopisałabym jeszcze kilka :)poza tym jeśli ktoś nie ma ochoty na tą zabawę to oczywiście rozumiem- ja byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale skoro ktoś mnie wyróżnił to dlaczego nie uczynić tego samego doceniając innych:)).
kolejne punkty to :
 • poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów- już to robię:)
 • ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie- będą poniżej
 • podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu- podziękowano:)
 • pokazać nagrodę The Versatile Blogger Award u siebie na blogu- podziwiajcie:))


7 faktów dotyczących mojej osoby:

1. Jestem niepoprawną optymistką- od zawsze powtarzam -"uśmiechnij się:)!!!-a świat uśmiechnie się do Ciebie:)-to takie moje motto życiowe. Staram się widzieć tą  lepszą stronę nawet gdy jest całkiem beznadziejnie.

2. Od 4 lat żona swego męża:))Zakochana i zapatrzona w swoją drugą połówkę. Od jutra dokładnie  z czteroletnim małżeńskim stażem na koncie:))

3. Pasjonatka win, zwłaszcza czerwonych i likierowych-nie przechodzę obojętnie obok stoisk z tym trunkiem-poza tymi półkami z château de jabol- jakkolwiek się to piszę. 

4. Uwielbiam przesiadywać w kuchni, tworzyć kolejne pyszności, czasem coś zamknć w słoiczku..o tak domowe przetwory to jest to:)) Bardzo lubię gotować z moim mężem bo to baaardzo dobry pomocnik:))Nie znoszę gdy ktoś "ciapie się" w moich daniach i bez przerwy wkłada tą samą czyt. używaną już łyżkę- nie lubię oj nie lubię:) Moi domownicy znają moje  zdanie na ten temat dokładnie- więc gdyby ktoś kiedyś, gdzieś próbował coś próbować "lizaną łyżką" niech się tego  wystrzega:))
5. Jestem zakochana...w Italii, kuchni, kulturze i tym najpiękniejszym języku świata. Gdybym miała możliwość chętnie bym tam wyjechała:)

6.Uwielbiam podróżować, gdziekolwiek- nie musi być daleko i z wieloma gwiazdkami wystarczą te na niebie:)) Ważne z kim i co pozostanie po takiej wyprawie.
7. Marzę o własnej restauracji i cukierni...wierzę że marzenia się spełniają:)Więc może kiedyś..A póki co 'choruję' na maszynkę do makaronu, urządzenie  do pieczenia  chleba, i wyciskacz do owoców.

punkt ekstra + Bardzo nie lubię gdy ktoś próbuje wchodzić do mojego życia prywatnego z przysłowiowymi brudnymi butami-niestety ludzka zawiść, zazdrość i wścibstwo czasem nie mają granic- także proszę o niezadawanie mi dziwnych pytań na temat mojej rodziny i tego czym się kto zajmuje i jak sobie radzi finansowo- jak ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu w cztery oczy.

To chyba tyle o mnie jeśli będziecie mieć jakieś pytania (nie dotyczące punktu ekstra- napisałam go bo właśnie ost. zostało tu zdane podobne pytanie- pozdrawiam anonima-pozdrów rodziców i brata- czasem nie wszystko w sieci jest anonimowe) chętnie odpowiem.

Trzymajcie się ciepło Marlena


9 komentarzy:

 1. dziękuję za wyróżnienie, ale jakiś czas temu brałam udział w tej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Eeehh, ja jutro też mam czwartą rocznicę :) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń

 3. a dziękuję i wzajemnie)))Dużo miłości, ciepła i zaufania i wiary w to co się sobie ślubowało:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Marlenko, bardzo dziękuję za nominację, ale za tę "Panią" to chyba się obrażę!

  OdpowiedzUsuń
 5. ok:))od dziś już tylko Iza lub Pyza:))podaję łapeczkę:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Marleno, dzięki za nominację :)
  Spełnienia marzeń w tę 4 rocznicę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję Asiu:))

  OdpowiedzUsuń
 8. I ja dziękuję.Fajnie,że pomyślałaś o moich skromnym blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Alu,często na niego zaglądam więc nie widziałam innej opcji:)))A Ciebie i pozostałych zapraszam do siebie..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za zajrzenie na mojego bloga.Mam nadzieję, że znalazłaś/eś to czego szukałeś. Będzie mi miło jeśli pozostawisz komentarz. Jeśli chcesz zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku- https://www.facebook.com/KuchniaMarlenity?ref=hl . Pozdrawiam Marlena