wtorek, 29 kwietnia 2014

Konkurs żywieniowy dla studentów i absolwentów


Witajcie, poproszono mnie o przekazanie  informacji z zaproszeniem do udziału w konkursie. Wszystkie informacje znajdziecie na stronach organizatora a tu część z nich. Wśród moich koleżanek jest wiele dietetyczek więc może zachęcę którąś z Was dziewczyny? Powodzenie dla wszystkich:)

Konkurs "Natalia Honorota Witalna" dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznychWyświetlanie Plakat_konkursowy.png 
Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé dla studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness(NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie.

Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników.
Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu.

Celem konkursu jest również wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł.

Na autorów najlepszych prac czekają:

·       3 staże w Nestlé


·       udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji


·       szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime    
Partnerami Projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEE.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za zajrzenie na mojego bloga.Mam nadzieję, że znalazłaś/eś to czego szukałeś. Będzie mi miło jeśli pozostawisz komentarz. Jeśli chcesz zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku- https://www.facebook.com/KuchniaMarlenity?ref=hl . Pozdrawiam Marlena