wtorek, 24 kwietnia 2012

Trochę o mnie

Witam,
mam na imię Marlena. Mieszkam w malowniczej wsi pod Lublinem, skąd tylko kilka kilometrów dzieli mnie od znanego Nałęczowa czy Wojciechowa.
Skąd pomysł na bloga?...od zawsze kochałam i kocham kuchnię, gotowanie i przygotowywanie deserów to moja wielka pasja. Kuchnia to takie moje "małe-wielkie królestwo" w którym uwielbiam przebywać. To miejsce magiczne,zaczarowane gdzie prawie każdego dnia powstają kolejne dania.
Pamiętam, że zawsze lubiłam pomagać mamie w kuchni-do dziś mam przed oczyma chwile które spędzałyśmy w kuchni przygotowując po 10- 20 ciast na święta (chyba dlatego rodzina tak licznie  lubiła do nas przyjeżdżać:)i coroczne postanowienie ,"w przyszłym roku już tyle n ie pieczemy:)". To właśnie mamie najwięcej zawdzięczam, jeśli chodzi o przekazywanie wiedzy i miłości do kuchni:).
Teraz gotuję dla kochanego męża- mojego nieocenionego pomocnika, rodziców, rodzeństwa,babci a już niedługo dla maleńkiej Hani- niech tylko  jeszcze trochę podrośnie:))
Kocham życie. Uwielbiam podróżować-niekoniecznie daleko:) Zawsze stara,m sie przywieźć z takich podróży jakąś kulinarną inspirację:)Oprócz gotowania pasjonuję się przepiękną Italią- językiem, kulturą, zabytkami. Interesuję się też kulturą Indii-kuchnią i magicznym klimatem Bollywood:)Lubię rysować, śpiewać, wykonywać biżuterię (i inne cudeńka hand made), czytać książki i wiele innych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za zajrzenie na mojego bloga.Mam nadzieję, że znalazłaś/eś to czego szukałeś. Będzie mi miło jeśli pozostawisz komentarz. Jeśli chcesz zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku- https://www.facebook.com/KuchniaMarlenity?ref=hl . Pozdrawiam Marlena